Stáhněte si filmové novinky!

Kill Bill

Kill Bill je jedním z nejlepších kultovních snímků režiséra Quentina Tarantina. Zároveň proslavil krásnou blondýnku Umu Thurman, pro kterou se stal ústředním filmem. Uma Thurman je bývalá členka špičkového zabijáckého komanda, které má hned několik profesionálních zabijáků, z nichž se skládá.

Uma se rozhodně skončit se svou kariérou, vdát se, usadit se a vychovávat  v klidu dítě svého partnera a profesionálního zabijáka Billa, které nosí pod srdcem. Její vysněný svatební den se promění během jedné minuty v jatka, z kterých není úniku a neunikne ani samotná nevěsta (Uma Thurman). Nevěsta, jako jediná útok přežije a několik let upadne do hlubokého kómatu.

Když se probere, naučí zase chodit a ovládat to nejlepší zabijácké náčiní a projde si tvrdým výcvikem, rozhodne se, že se pomstí všem, kteří ji zkazili její svatební den. Seznam je již připraven a hon na bývalé kolegy a Billa, kterého si nevěsta nechá, až nakonec, může začít.

Tarantino je považován a dokonce je, jeden z nejlepších režisérů všech dob. Zaslouženě. Jak je známo, jeho filmy obvykle začínají od konce, nebo od prostředka a tak na začátku filmu ani nemáme šanci postřehnout, co se děje, kdo koho zabijí a kdo je klíčová postava. To je na Kill Bill tak ohromující. Film byl později rozdělen na dva díly, protože byl příliš dlouhý. Každý díl je rozdělen na několik kapitol, které jsou řazeny chronologicky. Ve filmu rozhodně není nouze o akční boje, přímo kalužiny krve a napětí, které vás bude provázet po celou dobu filmu. Jestli je, nějaký z Tarantinových filmů opravdu nejlepší, pak je to Kill Bill.

Hrají:

  • Uma Thurman
  • Lucy Liu
  • Vivica A. Fox
  • Daryl Hannah
  • David Carradine

Tento záznam byl zaslán Thriller a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.