Stáhněte si filmové novinky!

Chyť mě, když to dokážeš

Film rozhodně svědčí o mimořádných schopnostech. Kterými disponoval mladý Frank Abagnale. Ještě předtím, než se Frank vůbec stal plnoletým, pátrala po něm policie hned v několika desítkách států. Několik let dokonce marně, protože takového odborníka lze jen velmi těžko dopadnout. Podařilo se, ale k tomu je třeba zodpovědět celý příběh tohoto mimořádně nadaného a nenápadného zloděje.

Film je natočen podle skutečné události, samotný Frank dokonce ještě žije. Frankovi rodiče se rozvedli a on pochopil, jak moc se cítí opuštěný. Rozhodl se, že si svůj život poměrně dost zpestří a to hned několikamilionovou částkou na svém bankovním kontě.

Byl to mimořádný talent na padělání dokladů, šeků, nebo identity. Díky penězům měl možnost, mít některé ženy z vyšší společenské vrstvy. Jeho prvním falešným povoláním byl pilot, když zjistí, že po něm pátrá FBI rozhodne se, svoje zaměstnání změnit a jde dělat lékaře na dětskou kliniku. Tam potká svoji největší lásku, později dokonce i manželku. Hned potom začne svoji kariéru právníka, kterou taky celou svoji zlodějskou etapu ukončí.

Celý film je mimořádný od začátku, až do konce. Když už by se vám nelíbil samotný příběh, je třeba se podívat na Leonarda DiCapria, který si ve filmu střihl hlavní roli a obstál v ní dokonale. A pokud nemáte rádi ani Leonarda, ani Toma Hankse, pak se můžete alespoň pousmát nad tímto životopisným příběhem. Frank stále žije, už několik let je šťastně ženatý, má tři děti a společně s agentem FBI dál spolupracuje. Společně dopadli několik zločinců, co padělali šeky a doklady. Když už nic, tak alespoň tohle by vás mělo přimět, abyste se na film podívali.

Hrají:

  • Leonardo DiCaprio
  • Tom Hanks
  • Christopher Walken
  • Martin Sheen
  • James Morrison

Tento záznam byl zaslán Komedie, Krimi a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.