Stáhněte si filmové novinky!

Americká krása

Rodina Burnhamova působí na první pohled velice spořádaně, šťastně a bezproblémově. Rodina se skládá ze čtyř osob, které jsou už na první pohled velice úspěšní. Matka Carolyn úspěšně podniká na poli nemovitostí, otec Lester si dělá svoji práci ve vlastní kanceláři a nakonec je tu vzorná dcerka Jane, která studuje na dobré střední škole a má výborné výsledky.

Rodinka působí idylicky ale jen navenek. Otec Lester ale začne mít sexuální představy o Janine kamarádce Angele, v představách se neustále objevují růžové lístky a jeho žena Carolyn si mezitím začne poměr. Lester je do Angely doslova zblázněný.

Začne cvičit, aby ji ohromil, a dokonce s ní flirtuje, od svého souseda Rickyho si kupuje marihuanu a koupí si nové luxusní auto. Přijde o práci a začne pracovat ve fast foodu. Jane se nakonec dá dohromady se sousedem Rickym a Lester zjistí, že mu je žena již delší dobu nevěrná. Celý příběh se začíná zamotávat ve chvíli, kdy plukovník Fitts začne podezírat Lestera, že má poměr s jeho synem Rickym. Celý příběh nakonec končí smrtí Lestera, který se zastřelí v kuchyni, krev se rozstříkne na podlahu a tam ho najde jeho vlastní dcera.

Rozhodně se nejedná o žádnou komedii, u které byste se smáli od začátku do konce. Některé věci ale přeci jen úsměvné jsou. Film představuje typickou americkou rodinu, která žije spořádaným životem, ale když na to přijde, je i ten poslední člen rodiny tím nejvíc nešťastným. Manželka se za každou cenu snaží, aby její rodina byla na veřejnosti brána za tu nejdokonalejší, naopak otci je to jedno a pohrdá dokonce vlastní rodinou. Takový je příběh Americké krásy.

Hrají: 

  • Kevin Spacey
  • Annette Bening
  • Thora Birch
  • Wes Bentley
  • Mena Suvary

Tento záznam byl zaslán Dramata a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.